مراکز خرید

در مراکز خرید سرپوشیده به جای پنجره های دستی می توانید از سیستم شیشه متحرک گیوتینی استفاده کنید.

بالکن

در تمام فصول سال می توانید از این شیشه های گیوتینی برای بالکن و تراس خود استفاده کنید.

شیشه گیوتینی رستوران

به کمک ریموت کنترل می توانید سیستم گیوتینی را برای مشتریان رستوران باز یا بسته نمایید.

خانه های هوشمند

موتور های الکتریکی با خانه های هوشمند و اینترت اشیاء قابل اتصال هستند.

استخر و اماکن تفریحی

که در استخرهای روباز می تواند به وسیله شیشه گیوتینی هوای تازه در دسترس قرارگیرد.

روف گاردن

برای محیط های سرپوشیده روفگاردن شیشه گیوتینی براحتی فضای شما را تکمیل می کند.

شیشه متحرک گیوتینی با دو حالت پنل شیشه قابل اجرا می باشد. برای ارتفاع های کمتر از 2 متر بهتراست از دو قاب شیشه و برای ارتفاع های بین 2 تا 3 متر از 3 پنل شیشه جهت باز و بسته شدن پنچره استفاده شود.  در تصویر ذیل هر دو حالت نمایش داده شده است. قاب پایینی هموار ثابت می باشد و جان پناه شیشه ای برای شما می شود. بهتر است ارتفاع جان پناه حداقل 70 سانتیمتر و حداکثر 120 سانتیمتر باشد.

در شرایط خاص ارتفاعی و بصورت سفارشی می توان تعداد پنل های شیشه ای پنجره گیوتنینی را به 4 عدد افزایش داد.

شرکت میشا به جهت حفظ کیفیت و امنیت محیط از شیشه های سکوریت سوپر کلیر با ضخامت 8 میلی متر در محصولات خود استفاده می کند.

دو حالت شیشه گیوتینی

دو حالت شیشه گیوتینی

مشاوره رایگان

09107709894

قیمت پنجره گیوتینی

قیمت پنجره گیوتینی یا پنجره پاناروما نسبت به سایر پنجره های آلومینیومی بالاتر می باشد. یکی از دلایل قیمت بالاتر این پنجره  داشتن موتور الکتریکی تیوبلار با ریموت کنترل در آن می باشد. به علت اینکه در پنجره گیوتینی وزن شیشه رو به بالا جمع می شود. حتما از آلومینیوم های فابریکی 6063 در ساخت آن بکار می رود که قیمت بالاتری در بازار دارد.

از دیگر مزیت های قیمتی می توان به قابلیت ارتباط از طریق هوشمند سازی ساختمان (BMS) اشاره نمود که موتور الکتریکی ساخت سامفی فرانسه یا بکر آلمان مناسب می باشد.

جهت سفارش و خرید پنجره گیوتینی و استعلام قیمت آن لازم است تا ابعاد و اندازه فضای خود را به صورت عرض و ارتفاع اعلام نمایید. شیشه های گیوتینی ساخت شرکت میشا قابلیت سفارش تا ارتفاع 300 سانتیمتر و عرض 400 سانتیمتر را بصورت استاندارد دارد. شما می توانید هر ابعادی که مد نظرتان هست را سفارش بدهید و محیط خود را به چند پنجره مختلف تقسیم نمایید. در نمودار ذیل برخی از ابعاد قابل سفارش که از نظر فنی اجرایی می باشد آورده شده است.

عرض تا ابعاد 325 سانتیمتر شیشه معمولی می باشد و ابعاد بزرگتر از آن شیشه جام ویژه می باشد. مدت زمان اجرای شیشه جام ویژه و هزینه آن معمولا دوبرابر شیشه های معمولی می باشد. پروفیل های ارتفاعی ما تا 600 سانتیمتر را می تواند باشد ولی نیازمند کم شدن عرض کار و کاهش وزن شیشه می باشد.

ابعاد شیشه گیوتینی

ابعاد شیشه گیوتینی

سیستم پنجره گیوتینی

سیستم پنجره گیوتینی مبتنی بر حرکت در راستای عمود ( قائم ) می باشد. پنجره بر اساس ارتفاع پروژه از دو یا سه قاب شیشه با فریم آلومینیومی مجزا تشکیل شده است. این قاب ها هر کدام بطور مجزا درون یک ریل که در ستون آلومینیومی کناری پنجره قرار داده شده اند. در هنگام باز شدن پنجره این قاب ها در کنار یکدیگر توسط موتور برقی به حرکت در آورده می شوند و در قسمت پایین جمع می شوند. در این حالت سه لت شیشه به ارتفاع حدود 90 سانتیمتر پشت هم روی زمین قرار می گیرد و پوشش آلومینیومی قطعه آخر روی کل سه قاب شیشه را کاور می نماید.

در حالت باز بودن پنجره گیوتینی شما یک جان پناه 90 سانتیمتری شیشه ای با سه لایه قاب پنجره خواهید داشت که در عین زیبایی و ایمنی دید پانارومای شما را حفظ خواهد کرد.

برای بستن پنجره گیوتینی یا پاناروما فقط کافیست دکمه روی ریموت کنترل را فشار داده تا لت های شیشه به ترتیب به سمت بالا حرکت کنند. جهت حفظ ایمنی بیشتر شرکت میشا بجای تسمه از زنجیر های فولادی در دوطرف قاب های شیشه استفاده می کند. با بالا رفتن قاب های شیشه ای هر کدام با دیگری درگیر شده و با توجه به وجود لاستیک های درزگیر نواری در اطراف آن مانع عبور هوا و گرد وخاک به داخل مجموعه می شوند. پنجره گیوتینی در عین زیبایی و دادن منظره پاناروما از محیط اطراف بعلت استفاده از شیشه های 8 میل سکوریت و سیستم یکپارچه جمع شونده امکان هوابندی و عایق بندی را به محیط می دهد.

تمیز کردن پنجره گیوتینی

یکی از سوالات همیشگی کارفرما نحوه تمیز نمودن پنل های شیشه ی پنجره گیوتینی می باشد.

با توجه به اینکه می توان بوسیله ریموت کنترل پنل ها را حرکت داد ، دو پنل بالایی به راحتی دسترسی دارد و می توان آن ها را مشابه پنجره های عادی تمیز نمود. در مورد پنل پایینی دو حالت سیستم وجود دارد. در یک سیستم پنجره گیوتینی می توان لت پایینی را به سمت داخل باز کرد و به اسانی ان را از داخل تمیز نمود. در حالتی که لت پایین ثابت می باشد دسترسی از پنل های کناری می باشد.

در صورتیکه دسترسی از اطراف امکان پذیر نباشد، با استفاده از پاک کننده های مغناطیسی و دسترسی از داخل می تواند ان را تمیز کند. شیشه پاک کن های مغناطیسی با توجه به ضخامت شیشه آهن ربای ان تعیین می شود.

دانشنامه